PROHLEDAT

Penzion Na Staré Škole - Superior

Podrobný popis objektu

Poloha a dosažitelnost
Penzion Na Staré Škole který je dezinfikován Generátorem ozonu, pro menší a větší skupiny s výhodou vlastního stravování se nachází v krásné přírodě Orlických hor, mezi obcemi Olešnice a Sedloňov v obci Polom. Radost z pobytu u nás umocňují nádherné výhledy, a jedno z nejčistších ovzduší v CR v nadmořské výšce 700m. Penzion je u trasy cyklobusu a cyklostezek s možností turistických vycházek. V zimním období ideální rodinou rekreaci doplňuje cca 400 metrů vzdálená sjezdovka, v Ski Areálu Olešnice, která je i při nedostatku sněhu zasněžována, probíhá zde i noční lyžování za výborného osvětlení 500m dlouhé sjezdovky, 4 vleky a dětská školička. V okolí je nepřeberné množství běžkařských terénů to vše s výhledem na panoráma Orlických hor a vzdálenějších Krkonoš.Nástup do stopy ze dveří penzionu Od jara do podzimu si můžete užít klidné a pohodové prostředí pro turistiku a cykloturistiku, a při procházkách si vychutnat krásu naší přírody.Naše prostory jsou idealní základnou pro menší nebo větší rodinné výlety, pro seniory se zájmem o pohodu a relax. V areálu je k dispozici nově zbudovaný autocamping s 8x přípojkou 220/16A a stanovou plochou, dětské hřiště s pískovištěm, kolotoč, houpačky a volejbalové, popř. nohejbalové hřiště, venkovní altán, a dvě letní zahrádky, ale také množství historických zajímavostí a kulturních památek v okolí.http://svetubytovani.appspot.com/…png')
Vybavení a služby
Celoroční ubytování, kde výhodná dostupnost, cena a kvalita je realizována ve dvou, tří až pětilůžkových pokojích, resp studiích každý se sociálním zařízením. K dispozici je také šestilůžkový luxusní apartmán. V přízemí objektu je bezbarierový přístup k jednomu pokoji, společenské místnosti s 30 místy, a zimní zahradě s 16 ti místy se stolním tenisem. Pro hosty penzionu je připravena infra sauna. V celém penzionu je bezplatné wifi připojení. K dispozici je v zimní zahradě školící místnost a pro cca 16 osob s možností různého využití, jako je stolní tenis, tanec. Dále je penzion rozšířen o autocamping s 8x přípojkou 220/16A a stanovou plochu, otevřené ohniště, zahradní domek s grilováním a malou kuchyňkou.Z penzionu je cca 10 km do aquaparku s celoročním provozem na Polské straně s 90m tobogánem a mořskou vodou. Návštěvu vám zpříjemníme 20 % slevou. Nedaleko penzionu se nacházejí muzea se systémem opevnění z druhé světové války a podzemím. Pro hosty našeho penzionu je také možnost návštěvy do největšího evropského Muzea kočárků panenek a patentních listin v Náchodě.Nově jsme členy Kladské pomezí a Cyklisté vítáni. Vzhledem k přetrvávající situaci s koronavirem, jsme umístili v okolí našeho penzionu lapače tohoto viru, které jsou nepatentovaným vynálezem Járy Cimrmana a tím pádem se u nás nenakazíte.

Pobyt se psem: Po domluvě

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
Lanový park Deštné – sjezd na lanovkách 80m, půjčovna koloběžek, čtyřkolek, tříkolek, terréních bruslí, horských kol, umělá stěna, rybaření. Aquapark Kudowa Zdroj PL (www.besen.eurograf.pl), 90m tobogán, vyřivky a slaná mořská voda celoroční provoz 8km, Dinosaurpark v Karlově (www.park.dinozaury.pl), Szcelienec Wielki (Hejšovina), Bludné skály (www.skalnimesta.cz), Skiareály Olešnice (sjezdovka cca 400m), Sedloňov, Deštné, Šerlich, skiareál Zielenec PL, Rychnov nad Kněžnou – barokní zámek 16.století, zámecký kostel Nejsvětější Trojice a muzeum hraček. Opočno – barokní zámek 15.století s parkem a oborou. Náchod – Muzeum kočárků panenek a patentních listin Evropská rarita, a barokní zámek 16. stol. – z hradu 1270. Nové Město nad Metují barokní zámek 16. stol., letiště pro aerotaxi, parašutismus, přírodní rezervace Peklo. Častolovice – renesanční zámek 15.stol. Česká Skalice – údolní přehrada Rozkoš, muzeum B. Němcové Jaroměř – pevnost Josefov. PĚCHOTNÍ SRUB SNĚŽNÉ – SKUTINA s muzeem.
Virtuální prohlídku penzionu si můžete prohlédnout ZDE